Przykładowe usługi księgowe dla firm prowadzonych w Wielkiej Brytanii

Anglia to bardzo popularny kraj wśród wielu osób planujących rejestrację własnej firmy albo rozszerzenie działalności prowadzonej już w Polsce.

Nie wszyscy jednak znają język angielski na odpowiednim poziomie ani nie znają się na sprawach podatkowych i księgowych obowiązujących na wyspach. Dla takich osób samodzielne załatwianie spraw formalnych z zakresu tworzenia i prowadzenia własnej firmy w Anglii może być zadaniem trudnym, a nawet niemożliwym. To właśnie dlatego na terenie Londynu i innych angielskich miast można znaleźć fachowe biura zatrudniające polskich księgowych. Znają się oni na angielskich przepisach, więc są w stanie zaoferować fachowy outsourcing księgowy dla polskich przedsiębiorstw działających w Anglii.

Przykładowe usługi księgowe dla firm prowadzonych w Wielkiej Brytanii

Profesjonalne usługi polskich biur księgowych na terenie Anglii

Niezwykle istotną usługą jest profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i przedsiębiorstw w zakresie przygotowywania i przedkładania dokumentów podatkowych, finansowych i rozliczeniowych w urzędach i innych instytucjach działających w Anglii. W biurach rachunkowych pracują fachowcy posługujący się językiem polskim, a duża wiedza i doświadczenie w sprawach podatkowych przekłada się na wysokiej jakości usługi i skuteczne reprezentowanie klientów przed brytyjskimi organami.

Fachowcy zatrudnieni w polskich biurach rachunkowych prowadzących działalność w Anglii oferują nie tylko rozliczenia podatkowe, ale również fachowe porady i usługi w bardziej skomplikowanych i nietypowych sprawach. Z pomocy takich firm mogą korzystać nie tylko firmy, ale również klienci indywidualni zatrudniani przez angielskich pracodawców. Polscy księgowi znający się na angielskich przepisach udzielają odpowiedzi na pytania, wątpliwości oraz zapewniają fachową pomoc wysokiej jakości.

Spore grono firm reklamujących się jako polski ksiegowy uk oferują pomoc z zakresu prowadzenia firmy w Anglii, ale nie należy zapominać o fachowej pomocy w zakresie rejestracji działalności w tym kraju lub przenoszenia jej z Polski w celu ekspansji swojej działalności.