Przewodnik idioty dotyczący kupowania domu

Zanim przystąpisz do jakiejkolwiek transakcji dotyczącej nieruchomości, zdecydowanie powinieneś spędzić trochę czasu na zapoznaniu się z tym procesem.

Pamiętaj o swoich celach, ale bądź gotowy na elastyczność. Sytuacja na rynku może być nieprzewidywalna. Tutaj znajdziesz kilka świetnych wskazówek, które ulepszą Twoje wrażenia.Kupując nieruchomość, powinieneś realistycznie myśleć o opcjach odsprzedaży. Jeśli nie zamierzasz zostać w domu przez okres spłaty kredytu hipotecznego, jak wielu kupujących po raz pierwszy nie robi tego, rozważ stosunek kosztów do odsprzedaży nieruchomości, aby mieć jasny obraz okresu zakupu .Poświęć trochę czasu na zbadanie inspektora pod kątem potencjalnej nieruchomości. Powinieneś upewnić się, że są certyfikowani, pracują dla renomowanej firmy i, jeśli to możliwe, są w stowarzyszeniu inspektorów, które jest non-profit. Jeśli nie, ich poświadczenia mogą być dostarczone przez nie renomowaną organizację, która dostarcza je za jedynie opłatę.Miej świadomość odpowiedzialności właściciela domu, która może wiązać się z nową nieruchomość. Zwłaszcza w drogich dzielnicach zakup nieruchomości może wymagać od właściciela domu podporządkowania się obszernym przepisom dotyczącym sposobu utrzymywania i traktowania jego domu. Stowarzyszenia właścicieli domów zazwyczaj mają takie przepisy. Potencjalni nabywcy powinni dokładnie zapoznać się z tymi wymaganiami przed podjęciem decyzji.Zanim złożysz jakąkolwiek ofertę dotyczącą nieruchomości, pamiętaj, aby zatrudnić inspektora, który obejrzy każdą część domu. Nic nie jest tak przygnębiające jak przeprowadzka do domu i pół roku później stwierdzenie, że fundacja upada. Sprawdź poświadczenia, historię wydajności i referencje inspektora, zanim zdecydujesz się na sprawdzenie swojej inwestycji.Kupując nieruchomość inwestycyjną, kup ją blisko miejsca zamieszkania lub zatrudnij zarządcę nieruchomości. Chcesz być dostępny lub mieć kogoś dostępnego w nagłych wypadkach. Przewodnik idioty dotyczący kupowania domu

Szybka reakcja na telefony może pomóc w zbudowaniu solidnej reputacji i zadowoleniu najemców.Bądź elastyczny w swoich wyborach.

Znalezienie idealnego domu w doskonałej społeczności może być prawie niemożliwe. Ci, którzy są elastyczni, mogą dokonać wyboru, który aspekt jest dla nich najważniejszy. Jeśli nie możesz znaleźć domu w wybranej okolicy, kup go w podobnej okolicy.Kupując nieruchomość miej świadomość, że 20-letni dom jest potencjalnie najgorszy, ponieważ tak wiele elementów nie starcza na dłużej. Będziesz chciał sprawdzić, czy piec, dach i klimatyzator zostały już wymienione lub wiedzieć, że wkrótce wymienisz je z własnej kieszeni.Przy zakupie nowego domu i przeprowadzce może pojawić się wiele ukrytych kosztów. Nie tylko będziesz musiał zapłacić przeprowadzkom lub przyjaciołom, aby ci pomogli, ale ogólnie rzecz biorąc, uruchomienie nowego domu może zająć trochę czasu. Zaplanuj jedzenie poza domem przez co najmniej kilka dni podczas konfigurowania nowej kuchni.Zaplanuj z wyprzedzeniem, jakie pytania zamierzasz zadać agentowi nieruchomości. Zadawaj ważne pytania, na przykład, ile domów sprzedali w ciągu ostatniego roku i ile z tych domów znajdowało się w obszarze, który Cię interesuje. Ten agent powinien umieć profesjonalnie odpowiedzieć na każde pytanie.To tylko kilka z wielu wspaniałych wskazówek dostępnych dla potencjalnego kupującego. Znajdź informacje, które odnoszą się do Twojej konkretnej sytuacji, a odniesiesz większy sukces. Marzenie o posiadaniu można łatwo spełnić. Pamiętanie o tych wskazówkach pomoże Ci osiągnąć ten cel.