Ujawniamy sekrety hostingu, których nie można znaleźć w Internecie

Spójność Twojej witryny bezpośrednio wpływa na aprobatę klientów, a szanse na ich powrót do Ciebie będą niewielkie, jeśli tej spójności zacznie brakować.

Konsumenci chcą wiedzieć, że jesteś na szczycie swojej gry, a ten artykuł pomoże Ci osiągnąć tę pozycję, ale tylko wtedy, gdy możesz ją zdobyć.Decydując się na hosta dla dużej witryny, musisz dowiedzieć się, ile przepustowości wykorzystasz. W zależności od natężenia ruchu w witrynie musisz upewnić się, że host może obsłużyć duże pliki i pliki do pobrania. Jeśli masz hosta, który nie może obsłużyć dużego ruchu, doświadczysz wielu przestojów.Upewnij się, że wszelkie oferty „nieograniczonego” transferu danych są faktycznie nieograniczone. Wielu hostów internetowych reklamuje w swoich ofertach nieograniczony transfer danych, ale w warunkach pakietu umieszczają wyjątki. Typowe wyjątki to ograniczenie pobierania plików wideo lub plików innych niż HTML, ograniczenia wykorzystania procesora oraz ogólne zakazy używania „zbyt wielu zasobów”.Zanim wybierzesz swojego usługodawcę hostingowego, zawsze powinieneś spróbować zadzwonić do ich pomocy technicznej i zadać kilka pytań. Jeśli możesz od razu porozmawiać z przedstawicielem, oznacza to, że jego obsługa klienta jest sprawna. Jeśli nie możesz z nikim porozmawiać o dowolnej porze dnia i nocy, powinieneś poszukać innej usługi.Możesz wybrać wielu dostawców usług hostingowych, jeśli chcesz zachować różnorodność adresów IP. Jest to ważne dla biznesu niektórych osób, aby zapewnić bezpieczeństwo i z innych powodów. Można to zrobić na kilka sposobów, więc jeśli jest to również Twoje zmartwienie, zastanów się nad korzystaniem z wielu usług hostingowych.Przeczytaj warunki korzystania z usługi, gdy masz do czynienia z hostem internetowym, który oferuje „nieograniczone” usługi. Wiele razy hosty internetowe oferują nieograniczoną przepustowość lub czasami miejsce na dysku twardym. Przeczytaj uważnie warunki, ponieważ mogą one zarezerwować sobie prawo do poproszenia Cię o uaktualnienie planu, jeśli jesteś klientem o wyższym profilu, który ma zwiększone wykorzystanie.Zrób kopię zapasową danych swojej witryny, niezależnie od tego, czy Twój usługodawca hostingowy tego wymaga, czy nie. Posiadanie własnej kopii zapasowej jest dobrym pomysłem z wielu powodów, ale najważniejszym powodem jest to, że chcesz chronić swoje dane. Ujawniamy sekrety hostingu, których nie można znaleźć w Internecie

Jeśli serwer jest w jakiś sposób naruszony, nadal możesz zachować swoje dane.Biorąc wszystko pod uwagę, najtańsza firma hostingowa nie jest najmądrzejszym wyborem.

Jasne, nie chcesz ponosić astronomicznych opłat za hosting, ale nie chcesz przestojów, utraconych klientów i wielu innych problemów związanych z wyborem firmy hostingowej, której standardy nie są profesjonalne. Upewnij się, że wybierasz firmę hostingową, której możesz zaufać, a nie najtańszą firmę.Możesz rozważyć usługodawcę hostingowego, jeśli zapewnia on wersję próbną hostingu. Gdy host zapewnia tego typu wersję próbną, oznacza to, że osoba ta jest wystarczająco pewna swoich możliwości hostingowych, aby świadczyć usługi za darmo przez ograniczony czas. Należy jednak upewnić się, że uważnie przeczytałeś warunki badania. Na przykład niektórzy gospodarze mogą próbować nakłonić Cię do zakupu całego roku hostingu po prostu na darmowy miesiąc hostingu. Nie daj się nabrać na te oszustwa.Przed podjęciem decyzji o porzuceniu obecnego hosta internetowego i wybraniu tańszego, rozważ platformy oprogramowania innych firm. Będziesz chciał się upewnić, że są one kompatybilne z Twoim obecnym dostawcą, aby móc łatwo przenosić lub replikować swoje pliki. Oszczędź sobie prawdziwych bólów głowy, wybierając ostrożnie.Chociaż nie trzeba tego mówić po przeczytaniu całego artykułu, ale wybór planu hostingowego na podstawie samej jego ceny nigdy nie jest dobrym pomysłem. Wiele firm oferuje opcje z całego spektrum, a te, które wybierzesz, mogą oznaczać życie lub śmierć Twojej firmy.