Rzeczy, których nie chcą, abyś wiedział o ubezpieczeniu na życie

Jest to jednak straszny błąd, za który ich bliscy zapłacą, gdy odejdą.

Ten informacyjny przewodnik zawiera szereg pomysłów i sugestii, które mogą pomóc w wyjaśnieniu polis ubezpieczeniowych na życie. To może zapewnić ci spokój ducha, wiedząc, że twoja rodzina będzie pod opieką.Zachowaj ostrożność, gdy widzisz limit świadczeń w swojej polisie ubezpieczenia zdrowotnego. Chociaż dodanie limitu korzyści może znacznie obniżyć twoje składki, może to na dłuższą metę kosztować cię znacznie więcej. Jeśli masz limit świadczeń ustalony na 25 000 USD, ale masz wypadek, w wyniku którego rachunki szpitalne wynoszą 75 000 USD, będziesz musiał zapłacić różnicę.Przed zakupem polisy ubezpieczeniowej na życie należy przyjrzeć się jakości firmy, od której ją kupujesz. Jeśli kupisz polisę ubezpieczeniową na życie od firmy o niskiej jakości, może nie być w pobliżu, aby wypłacić pieniądze, gdy stanie się to konieczne. Co gorsza, jest wiele osób, które próbują wyłudzić pieniądze, podszywając się pod sprzedawcę ubezpieczeń na życie. Zawsze sprawdzaj reputację firmy i sprzedawcy, zanim cokolwiek podpiszesz.Każdego roku ponownie oceniaj swoją polisę ubezpieczeniową na życie. Nie kupuj tego i zapomnij o tym. Wzrost lub spadek osobistej wartości może spowodować, że będziesz chciał zmniejszyć lub zwiększyć zasięg. Dostępne są kalkulatory online, które mogą pomóc w określeniu wysokości ubezpieczenia, które należy zachować.Jeśli szukasz polisy ubezpieczeniowej na życie i jesteś palaczem, spróbuj rzucić palenie. Dzieje się tak, ponieważ większość firm ubezpieczeniowych na życie nie zapewnia ubezpieczenia palaczowi, ponieważ jest on bardziej narażony na ryzyko zachorowania na raka płuc i inne schorzenia związane z paleniem. Rzeczy, których nie chcą, abyś wiedział o ubezpieczeniu na życie

Firmy, które zapewnią ubezpieczenie palaczowi, zazwyczaj pobierają wyższe stawki składek.W przypadku zmiany zawodu może być konieczna zmiana polisy ubezpieczeniowej na życie.

Polisy ubezpieczeniowe mają pomóc Twojej rodzinie w przypadku Twojej śmierci. Biorą pod uwagę, ile pieniędzy zarabiasz rocznie, ale jeśli nie zgłosisz zmiany, może to być oparte na twoich starych dochodach. Jeśli zarabiasz 30 000 dolarów więcej rocznie, może to mieć duży wpływ na ilość pieniędzy, które otrzymuje twoja rodzina.Przed zakupem polisy na życie zadaj właściwe pytania. Dowiedz się, czy terminowe ubezpieczenie na życie jest zamienne i na jaki okres. Podobnie, dowiedz się, czy jest odnawialny, a jeśli tak, czy musisz ponownie się zakwalifikować? Czy możesz anulować polisę na życie? Czy obejmuje jeźdźca na wypadek przypadkowej śmierci? Czy są wyjątki? Czy twoje składki są zmienne? Im więcej wiesz o polisie, tym lepiej będziesz przygotowany do wyboru takiej, która odpowiednio zabezpiecza osoby pozostające na Twoim utrzymaniu.Bez względu na to, ile razy go gdzieś przeczytałeś, warto powtórzyć, że wiedza jest naprawdę mocna, gdy próbujesz podjąć decyzję dotyczącą ubezpieczenia na życie. Zrozum, w co się pakujesz, czego potrzebuje twoja rodzina po twoim odejściu, a także jak duży ciężar będą miały wypłaty polisy.Jeśli wybierasz firmę z oceną AAA do prowadzenia swojej działalności, możesz być po prostu rozczarowany. Ponieważ firmy te są tak bardzo zaniepokojone utrzymaniem swoich bezbłędnych ratingów kredytowych, bardzo dokładnie podchodzą do tego, komu przyznają polisę. Zasadniczo musisz być „obrazem zdrowia” i młodości.Do tej pory powinieneś zdać sobie sprawę z tego, jak ważne jest planowanie z wyprzedzeniem, kupując ubezpieczenie na życie, chociaż możesz nie widzieć natychmiastowej potrzeby. Jeśli skorzystasz z informacji i pomysłów zawartych w tym artykule, możesz zapewnić, że Twoi bliscy będą otoczeni opieką po Twojej odejściu.