Makijaż, którego nie trzeba codziennie nakładać i zmywać

Makijaż permanentny jest świetnym sposobem nie tylko na podkreślenie naszej urody, ale również pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu.

W ten sposób możesz codziennie oczyszczać i nawilżać skórę twarzy i ewentualnie nałożyć cienie na powieki, oszczędzając czas i niepotrzebną frustrację podczas malowania się.

Makijaż, którego nie trzeba codziennie nakładać i zmywać

Makijaż permanentny ust pomaga ożywić twarz i odejmuje nam lat

Nikt tak naprawdę nie lubi czekać na oczekiwany efekt zabiegu kosmetycznego. Wykonując makijaż permanentny ust nie musisz, ponieważ rezultaty są widoczne od razu. Oczywiście po zagojeniu skóry barwnik nie będzie tak intensywny jak na początku, ale można go uzupełnić w razie potrzeby. Podobnie jak tatuaż na ciele, jeśli chcesz, aby kolor ust czy brwi pozostał żywy, należy go regularnie poprawiać. Największą różnicą w tatuażach na ciele i makijażu permanentnym jest użyty pigment. Atramenty do tatuażu są jasne i żywe, natomiast makijaż permanentny ma naśladować rzeczywiste kolory makijażu, które są zazwyczaj bardziej miękkie, szczególnie w przypadku brwi.

Korekty makijażu permanentnego będą wymagały regularnych wizyt w gabinecie kosmetycznym co 2-3 lata po wykonaniu. Nie oznacza to, że barwniki znikną, ale że kolor nie będzie taki sam i należy go odświeżyć, szczególnie na brwiach. Ochrona koloru makijażu permanentnego za pomocą codziennego kremu z filtrem przeciwsłonecznym może wydłużyć wygląd, jaki pigment zachowa w miarę upływu czasu. Ciemniejsze kolory, jak na przykład eyeliner, jest w stanie zachować swój kolor nawet przez 10 lat, natomiast makijaż permanentny ust prawdopodobnie trzeba będzie skorygować po pięciu latach od wykonania. Z pewnością makijaż permanentny może zwiększyć pewność siebie i pomaga oszczędzać czas potrzebny rano na nałożenie wszystkich kosmetyków.
Dodatkowo utrzymuje się przez cały czas w nienaruszonym stanie i nie wymaga poprawek, jak makijaż nakładany za pomocą kolorowych kosmetyków. Dodatkowo wieczorem nie trzeba go usuwać, wystarczy oczyścić twarz jak zwykle.

Makijaż permanentny wykonuje doświadczony gabinet, który znajdziesz na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/makijaz-permanentny-i-mikropigmentacja-medyczna/makijaz-permanentny/makijaz-permanentny-ust. Możesz w ten sposób podkreślić usta, brwi lub oczy, a także poprawić kształt i kolor warg.