Co powinien posiadać w szafie elegancki mężczyzna?

W trendach mody męskiej możemy zauważyć iż wiele stylów powraca co kilka lat, oczywiście cały czas popularne są modele klasyczne, proste koszule, marynarki które możemy nosić na co dzień, natomiast kiedy idziemy do pracy możemy założyć do nich krawat.

Wówczas ubiór będzie formalny ale także elegancki, naturalny należy zwrócić uwagę na kolorystykę, bardzo popularne są marynarki czy garnitury niebieskie, które nosimy do różnych kolorów koszul.

Co nosi modny mężczyzna?

Oczywiście moda męska w coraz większym stopniu podlega utartym zasadom, czy też formalnym kodeksom mody męskiej, często trendy zmierzają w kierunku komfortu, wygody, chcemy nosić zwłaszcza w lecie luźne koszulki, koszulki czy też bluzy. Naturalnie powinien być to ubiór który będzie przewidywał różne temperatury, możemy zatem założyć koszulkę pod bluzę, kiedy poczujemy że jest cieplej możemy te bluzy zdjąć i wrzucić do plecaka. Oczywiście musimy zwracać uwagę także na spodnie, w lecie mogą być to krótkie spodenki, czasem także dobrze sprawdzą się bojówki, oczywiście każdy z nas ma swoje ulubione ubrania, jedna osoby woli modele w standardzie Slim, inni natomiast będą nosili ubrania w stylu Regular.

Naturalnie bardzo uniwersalne są spodnie dżinsowe, możemy nosić je do ubioru luźnego czy też do marynarki, oczywiście będą to bardzo standardowe kroje takie firmy jak Levi’s czy też Wrangler. Naturalnie najczęściej będą to jeansy w kolorze niebieskim, mogą to być także spodnie specjalnie wycierane, czy też posiadające przetarcia które nadają im ciekawą stylizacje. W przypadku spodni możemy oczywiście postawić na spodnie ze 100% bawełny, często także spotkamy modele 98% bawełna i 2% elastan dzięki czemu spodnie się rozciągają, będziemy mogli lepiej je dopasować.
Odzież męska - Repablo

Co nosimy na wiosnę?

Wielu mężczyzn zastanawia się co nosić w okresie wiosennym, z pewnością warto stawiać na stroje lekkie, ale także ciepłe, można bowiem się spodziewać iż w miesiącach kwietniu czy też maju temperatura może nieco spać dlatego ciepła koszula i bluza pod ręką będzie dobry pomysł. Naturalnie powinniśmy zwracać uwagę na ubrania bawełniane, jest to najlepszy materiał jeżeli chodzi o koszulki koszulę. Oczywiście możemy znaleźć różnego rodzaju dodatki jeżeli chodzi o materiał, mogą być to przykładowo materiały które pozwolą na lepsze rozciąganie, materiały elastyczne. Naturalnie dobra koszulach powinna być także wyposażona w kieszenie, gdzie będziemy mogli schować nasze drobne rzeczy, może być to portfel, telefon komórkowy z którym obecnie się nie rozstajemy.

Warto poszukiwać ciekawych rozwiązań stylistycznych, dobre porady co naszego stroju możemy znaleźć w internecie, przykładowo na stronie https://beskidzka24.pl/moda-meska-na-jesien-2020-co-powinno-pojawic-sie-w-szafie-stylowego-mezczyzny/. W okresie wiosennym oraz letnim warto także nosić odpowiednie buty, w dni cieplejsze Możemy wybierać sandały, wielu mężczyzn lubi także nosić buty krótkie trampki czyli popularnie zwane snickersy. Obecnie oferuje je wiele firm w różnej kolorystyce, z pewnością powinniśmy stawiać na obuwie przede wszystkim wygodne. Możemy także poszukiwać materiałów przewiewnych które będą zapewniały komfort naszym nogom. Oczywiście musimy zwrócić uwagę aby nie były zbyt ciasne, zwłaszcza latem kiedy noga może nam nieco spuchnąć.